Web Analytics

Tag: Baby G

U shfaqen të afërt në Ferma Vip, ja çfarë po ndodh mes Dijonisit dhe Baby G jashtë fermës

Mbrëmjen e djeshme në studion e “Ferma Club” me moderatorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova janë mbledhur finalistët e...

Fermerja e Ferma Vip prek me rrëfimin e dhimbshëm: Më ka vdekur një vëlla

Në puntatën e djeshme, është shfaqur një klip i një prej fermereve. Bëhet fjalë për Baby G e cila ka...

“Edhe ti futja lopës!” Bëhet virale videoja qesharake mes Baby G dhe Dionisit në Ferma Vip

Misioni në “Ferma Vip” vazhdon me sfida e lojera te ndryshme per konkurentet. Dijonisi, pasditen e  djeshme ka shkuar për...