Web Analytics

“Edhe ti futja lopës!” Bëhet virale videoja qesharake mes Baby G dhe Dionisit në Ferma Vip

Botuar nga: InfoKosova

Misioni në “Ferma Vip” vazhdon me sfida e lojera te ndryshme per konkurentet.

Dijonisi, pasditen e  djeshme ka shkuar për të mjelë lopën.

Pas tij, në stallë ka hyrë edhe Baby G. Fermeri është nevrikosur me këtë të fundit sepse lopa mund të trembet dhe mund t’a godas.

Pas diskutimin nuk kanë munguar as të qeshurat, pasi Baby G shprehet se edhe Djonisi mund t’ia fus lopës, jo veç ajo.

Shiko videon nga minuta 09:30

Të FUNDIT