Web Analytics

Tag: Blerina Kllokoqi Rugova

Blerina Kllokoqi Rugova dhuron 30 fustane falas për maturante dhe semimaturante, ja kush do të përfitoj

Dizajnerja e njohur, Blerina Kllokoqi Rugova, ka njoftuar se do t’i dhurojë 30 fustane për semimaturantet dhe maturantet e...

Pse Blerina nuk publikon asnjëhere foto me burrin? Befason me përgjigjen

Kreatorja e njohur Blerina Rugova është tejet aktive në mediat sociale. Ajo para disa orësh ka realizuar në ‘Instagram’’ rubrikën...