Web Analytics

Pse Blerina nuk publikon asnjëhere foto me burrin? Befason me përgjigjen

Botuar nga: InfoKosova

Kreatorja e njohur Blerina Rugova është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo para disa orësh ka realizuar në ‘Instagram’’ rubrikën pyetje përgjigjje ku ka marrë një numër të madh të pyetjeve rreth jetës së saj private.

Njëra prej tyre ishte “Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të?”, andaj kështu është përgjigj edhe vet kreatorja.

“Burri jem nuk i don rrjetet sociale, po ashtu edhe fëmijët dhe unë ja respektoj privatësinë, dhe e dua shumë”./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT