Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Tag: Fatmir Spahiu

Shokët e bëjnë ‘hor’ Bucin, e publikojnë në këtë gjendje

Fatmir Spahiu është një nga aktorët më të pëlqyer shqiptar. Ai u bë i njohur më shumë me rolin e...

‘Orhani’ habit me foton nga Zvicra, qenka dobësuar edhe më shumë

Fatmir Spahiu është një nga aktorët më të njohur në vend. Roli i 'Orhanit' tek seriali Kafeneja Jonë e bëri...

A e keni ditur se bashkëshortja e ‘Orhanit’ është kaq e bukur? Ai sjell foton e ëmbël krah saj!

Fatmir Spahiu mbetet një nka aktorët më të pëlqyer shqiptar. Ai njihet më se shumti për rolin e 'Orhanit' në...

‘Orhani’ thotë se ne si popull kemi nevojë për psikolog e psikiatër, kjo është arsyeja

Aktori Fatmir Spahiu, i njohur si “Bufi”, shpesh e kap qendrën e vëmendjes. Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë, pasi...

‘Orhani’ feston ditëlindjen sot, nuk do besoni sa vite mbushi

Aktori Fatmir Spahiu eshte nje nga aktoret me te dashur. Ai sot feston ditëlindjen dhe  i mbush plotë 42 vite...

Fatmir Spahiu kërkon rikthimin e lotos, kjo është arsyeja

Fatmir Spahiu herë pas here sjellë disa postime që marrin vëmendje në rrjete spociale. Ai po kërkon që të rikthehen...

Fatmir Spahiu reagon pas qëndrimit të Francës për të pezulluar vizat për Kosovën

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron në një konferencë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama deklaroi se janë pezulluar përkohësisht...

‘Orhani’ publikon foto të re, kaq shumë ka humbur peshë sa mezi njihet

Aktori i njohur Kosovar, Fatmir Spahiu, i cili njihet më shumë për rolin e tij si “Oki” në serialin...

‘Orhani’ humb akoma peshë, nuk do besoni si duket ai sot

Fatmir Spahiu, për publikun e gjërë i njohur si “Bufi”, po transformohet. Aktori po duket përditë e më ndryshe dhe...