Web Analytics
Ballina Etiketimet Melisa Lleshi

Etiketim: Melisa Lleshi

Andi në hall me Melisen, ankohet të komentuesit

Andi Shehu dhe Melisa Lleshi po e shijojnë lidhjen e tyre edhe pas zërave se janë ndarë. Andi ka treguar se Melisa ishte nervozuar dhe...

Melisa dhe Andi publikojnë video të zveshur nga dhoma e gjumit

Andi dhe Melisa janë njëri ndër çiftet më të komentuar. Ata vazhdimisht marrin vëmendje me çdo veprim të tyre, shkruan InfoKosova. Një video e cila po...

Melisa shtatzënë? Andi premton festë të madhe të dëgjojë e gjithë...

Andi dhe Melisa ishin ndër më të komentuarit e javës që lamë pas, së pari për ndarjen e më pas për ribashkimin. Pas këtyre ngjarjeve...

Andi tregon, nuk do ta besoni pse e ka larguar nga...

Andi Shehu u përgjigj dje në shumë pyetje të përcjellësve të tij. Pasi u përfolën për ndarje, shumica e pyetjeve ishin për Melisën dhe për...

Këngëtares Ronela Hajati nuk ia ndjen, e bënë ‘horë’ Melisen

Këngëtarja Ronala Hajati duket se ka filluar shoqëri të shpeshtë me ish konkurrenten Melisa Lleshi. Që kur debutoj në muzikë Melisa, Ronela ishte ajo e...

“Melisa dilte me të tjerë”, nervozohet Andi

Andi dhe Melisa janë çifti i vetëm që janë akoma bashkë nga “Për’puthen” edhe pse ata u lidhën jashtë programit. Në një bisedë me ndjekësit...

I thonë si mund ta duron Melisen që bën si fëmijë,...

Melisa Lleshi shpoesh sillet si fëmijë. Ajo madje e bën edhe zërin si të tyre kur flet, shkruan InfoKosova. E pikërisht për këtë fansa e pyetën...

Thanë se Melisa është shtatzënë, deklarohet përfundimisht Andi

Shumë fjalë u shpërndan kinse Melisa Lleshi është shtatzënë. Kjo erdhi si shkak i një fotografie ku Andi shihet duke i mbajtur barkun e që...

Pasi bëri të gjithë të mendonin se është ndarë nga Andi,...

Ditë më parë Melisa i surprizoi të gjithë me disa deklarata në Instastory, të cilat u morën si konfirmim i ndarjes nga Andi. Menjëherë pas...

Me këtë foto Andi e zbuloi që Melisa është shtatzënë?

Melisa dhe Andi u bën të njohur nga publiku shqiptar pasi u inkuadruan në emisionin ‘Për’puthen’. Edhe pse u përfol që pati një krizë mes...

LAJMET MË TË LEXUARA