Web Analytics

Tag: Melisa Lleshi

Melisa Lleshi na prezanton me nënën, qenka kaq zonjë

Ish banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ Melisa Lleshi sot ka ndarë një foto speciale, ashtu e konsideron ajo. Melisa...

Ndodh e papritura mes Melisës dhe Mbresës

Melisa dhe Mbresa ishin sinonimi i shkëlqyer i shoqeve përgjatë aventurës së përbashkët në Big Brother VIP Kosova. Por, gjithë...

Melisa Lleshi kapet mat në Dubai, shihet me një mashkull (video)

Pas ndarjes së bujshme nga Andi, Melisa Lleshi vendosi që të mbaj larg syrit të mediave jetën private. Por së...