Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Pejani

Pejanit i vjen në Kosovë ish-gruaja zvicerane 72-vjeçare, i shkon te shtëpia dhe ia rrah bashkëshorten

Telashet mes çifteve shpeshherë nuk marrin fund vetëm me shkurorëzim. Shumë nga ta vazhdojnë të kenë probleme me ish-partnerët e...