Web Analytics
Ballina Etiketimet Përputhen

Etiketim: Përputhen

Rikthimi i Atdheut në “Për’puthen” ka ndezur reagime të shumta në...

Rikthimi i Atdheut në Për’Puthen ka sjellë edhe reagimin e Blerimit, i cili ka qenë një ndër konkurrentët që pëlqente Antonelën. Atdheu u shpreh se...

Shifra të mëdha! Zbulohen shumat marramendëse që fitojnë konkurrentët e Përputhen

Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të fansave në rrjete sociale, e që këtë...

E papritur/ Murati “harron” Sindin, zvesh Olën dhe i jep puthjen...

Ola dhe Murati kanë zhvilluar takimin e tyre të parë për të cilin kanë deklaruar se ishte jashtë pritshmërive. Të dy u panë shumë të...

Ola bëhet ‘mollë sherri’ mes Muratit dhe Sindit, debat i ashpër...

Sindi u bë xheloze pas takimit të Muratit me Sindin. Vajza e re e “Përputhen”, ka bërë që Sindi të bëhet xheloze pas takimit që...

Antonela u ‘shkri’ pas Atdheut, shpërthen Blerimi: Nuk më provokon dot

Antonela dhe Blerimi janë konkurrentët të cilët kanë shprehur një pëlqim për njëri tjetrin. Ata kanë një tension, pas takimit katër minutësh të Antonelës me...

Çdo gjë me para, shumat e majme që po i marrin...

Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të fansave në rrjete sociale, e që këtë...

“A ju pata thënë?”, pas takimit Antonela-Atdhe, Loco s’e mbajti dot...

Atdheu u rikthye ditën e sotme në “Për’puthen”. Pas hyrjes së tij, produksioni solli dhe një herë momente nga sherri me Antonelën. Unë u largova atë...

Murati rikthehet dhe çudit me veprimin e tij, ja kë zgjedh...

Murati është rikthyer dot në “Përputhen” pas një jave që qëndroi në Turqi. Murati tregoi se e ka marrë malli për Sindin dhe i kishte...

Së shpejti Përputhen VIP, cilat personazhe do i bashkohen emisionit në...

Pas “Përputhen” dhe “Përputhen +40”, mesa duket do të kemi dhe një “Përputhen VIP”. Këtë ka lënë të kuptohet, autorja e emisionit, Olsa Muhameti me...

Pas Melisës, një tjetër ish-konkurrent i “Përputhen” së shpejti debuton në...

Një ish-konkurrent së shpejti do të nisë karrierën si reper. Dama që morën në emisionin ku synojnë të gjejnë dashurinë, po u hapë rrugë të...

LAJMET MË TË LEXUARA