Web Analytics

Shokuese: Konkurrentja në Për’puthen godet konkurrentin, ai i kthehet dhe e kap prej fyti

Botuar nga: InfoKosova

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Përputhen.

Erika duket se është bërë xheloze, pas takimit të Buçit me Klaudian dhe ka shpërthyer në studio.

Pasi pa takimin, ajo u çua nga vendi i saj dhe iu drejtua Buçit: S’ke të drejtë më ta përmendësh emrin tim, mos guxo!

Pas kësaj ajo e qëllon fort me shuplakë, ndërsa të gjithë në studio u shokuan, përfshirë këtu edhe vetë Buçin i cili i ka kapur krahun Erikës e më pas i ka vendosur dorën në fyt.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)

Të FUNDIT