Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Violete Kukaj

Duket si vajzë e re, por nuk do besoni sa vite mbushi Violetë Kukaj!

Edhe pse duket si një vajzë e re, Violeta Kukaj ka një përvojë të gjatë dhe një karrierë të...

Violetë Kukaj merrë dhuratën mahnitëse nga fëmijët

Violetë Kukaj është një nga emrat më të njohur dhe më të dashur në skenën e muzikës folklorike, popullore...

Publikohen fotot e Violetë Kukaj kur ishte e re dhe pa ndërhyrje, duket si tjetër njeri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Violetë Kukaj vazhdon të qëndroj ende në skenën e muzikës duke punuar për...

Violeta Kukaj prezanton për herë të parë dy djemtë e saj, qenkan kaq simpatik

Violetë Kukaj, këngëtarja e mirënjohur kosovare, yll i muzikës popullore, sot prezente në Festivalin e Këngë në RTSH. Kjo pasi...

Violeta lajmërohet nga pika me e lartë e Stambollit, befason me veshjen

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend. Ajo tashmë është shumë aktive edhe...

Akuza për mashtrim e vjedhje, këngëtarja Violeta Kukaj fiton betejën gjyqësore ndaj ish-bashkëshortit

Këngëtarja Violeta Kukaj e ka fituar betejën gjyqësore ndaj ish bashkëshortit të saj i cili e akuzonte për vjedhje/mashtrim,...

Nuk do ta besoni sa qenka shëndoshur Violeta Kukaj

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend. Ajo tashmë është shumë aktive edhe...

Me fustanin që i zbulon komplet këmbën, Violeta i lë nën hije edhe vajzat e reja

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend. Ajo tashmë është shumë aktive edhe...

Violeta shkon në dasmë me vajzën, i’a merrë gjithë vëmendjen me dukjen atraktive

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend. Ajo tashmë është shumë aktive edhe...

Violeta i bën konkurrencë vajzës së saj, befason me foton e fundit

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend. Ajo tashmë është shumë aktive edhe...

Pas periudhes së vështirë me vuajtje të ndryshme, Violeta merrë lajmin e madh

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend e cila ka shume vite...

Të gjitha gratë do ta donin një fustan të tillë dasmash si të Violetes (Foto)

Violeta Kukaj eshte nje nga kengetaret qe pelqehet per zerin unik dhe vazhdon te jete ne skene tash e...