Web Analytics
Ballina Etiketimet Violetë Kukaj

Etiketim: Violetë Kukaj

Violetë Kukaj nuse e bukur me këtë fustan

Këngëtarja e njohur Violetë Kukaj është një emër shumë i përmendur në mediat rozë. Sidomos për jetën private ajo është komentuar mjaft shumë rreth ndarjes...

Violetë Kukaj iu qet stopin viteve

Violetë Kukaj është ndër ata emra që me tu përmendur të kujtohen gjitha këngët e bukura që i ka sjëllur në mënyrë të palodhshmë...

Violetë Kukaj herë po duket si Tayna e herë si Adelina...

Këngëtarja e njohur kosovare Violetë Kukaj kohët e fundit ka qenë mjaft e përfolur në media për shkak të ndryshimeve në pamjen e saj. Ajo...

Pas ndarjes, Violetë Kukaj në lidhje dashurie me një kryetar komune?

U përfol për lidhje me një kryetar komune, kjo është e vërteta për Violetë Kukaj Violetë Kukaj ditëve të fundit u përfol se ka nisur...

Violeta e ndryshoi komplet pamjen, për këtë arsye

Emri i saj është i njohur në karrierën muzikore që shumë vite me radhë. Ani pse që një kohë të shkurtër ka pauzuar me projekte...

Pas ndarjes nga burri, kë e do Violetë Kukaj?

Të gjithë u habitën kur u dha lajmi se këngëtarja Violetë Kukaj-Retkoceri i ka dhënë fund marteses shumë vjeçare me bashkëshortin. Pavarësisht habisë, e vërteta...

Violetë Kukaj vishet me fustana të nuseve, kaq bukur duket

Një ndër këngëtaret që publiku e do e respekton dhe e veccon nga të tjera është edhe Violetë Kukaj. Këngëtarja drenicake vazhdon të mbetet një...

Kjo veshje Violetën e bën të duket madhështore

Violetë Kukaj është këngëtarja e cila çdo herë godet me stilin e saj të veçtë. Duke qenë larg muzikës, ajo për një kohë është distancuar...

Me këtë fustan unik Violeta paraqitet nga Gjermania

Violetë Kukaj tashmë është duke e shijuar shumë mirë jetën private dhe karrierën, shkruan "InfoKosova". Pas lajmeve të shumëta që pushtuan muaj më parë portalet,...

Violetë Kukaj me frizurë moderne edhe në vitin 2012

Këngëtarja e njohur Violetë Kukaj gjithmonë ka qenë një femër e dalluar në paraqitjen fizike. Ajo është e dalluar edhe në skenën muzikore, duke publikuar...

LAJMET MË TË LEXUARA