Web Analytics
Ballina Etiketimet Vjollca Haxhiu

Etiketim: Vjollca Haxhiu

Vjollca Haxhiu flet rreth planeve për martesë

Këngëtarja, Vjollca Haxhiu në një intervistë për “Express Rozë” ka treguar shumë gjëra nga jeta e saj personale, ndër të tjera ka treguar edhe...

Vjollca Haxhiu i drejton flokët

Këngëtarja kosovare Vjollca Haxhiu pëlqehet shumë për shkak të muzikës së mirë që sjellë tash e disa vite. Ajo po ashtu ka bashkëpunime me shumë...

Pse gruja e Sabri Fejzullahut ua prishi këtë foto Gilit e...

Kohët e fundit janë parë shumë të afërta. Dy këngëtaret Gili dhe Vjollca Haxhiu po ndajnë raporte të mira më Neren, bashkëshorten e Sabriut. I kemi...

Edhe Vjollca Haxhiu di të marrë poza në ashensorë

Jo rrallë herë në përditshmëri shohim poza të ndryshme nga artistët tanë. E pozat më të shpeshta sidomos femrat janë ato në ashensor. Edhe Vjollca Haxhiu...

Njihuni me mbesën e pashme të Vjollca Haxhiut

Këngëtarja kosovare Vjollca Haxhiu pëlqehet mjaft shumë falë interpretimeve të bukura tash e disa vite. Këngët e bashkëpunimet e saj shpesh janë cilësuar si më...

Sinani me Vjollcën bashkë: Hala të du….

Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhiu përsëri në një bashkëpunim. Këngëtarët e mirënjohur të muzikes popullore Sinan Vllasaliu e Vjollca Haxhiu kanë bërë të ditur se...

Vjollca Haxhiu rregullohet si nuse

Këngëtarja e shumë hiteve Vjollca Haxhiu është bërë pjesë e skenës muzikore qysh në moshën 10 vjeçare. Ajo u veçua për zërin e saj të...

Sic nuk e keni parë Vjollca Haxhiu veshet krejt ngushtë

Vjollca Haxhiu mbetët një këngëtare e dalluar në skenën muzikore. Pasi që njihet për stilin e veçantë, ajo shpesh kalon në lajm. Me veshje nga më...

Vjollca Haxhiu fotografohet në këtë hotel

Këngëtarja Vjollca Haxhiu është një nga emrat e njohur të muzikës popullore, që ka një karrierë mjaftë të gjatë e të sukseshme. Vjollca, ka një...

Në këtë gjendje shkon Vjollca në zyre

Vjollca Haxhiu po vazhdon me projekte të ndryshme në skenën muzikore. Duke qenë e dalluar në këtë drejtim, ajo nuk i ndal pozat e shumta...

LAJMET MË TË LEXUARA