Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
28.7 C
Pristina

Tag: Yll Limani

Me kë është zënë? ‘I mërzitur’ Yll Limani bën postimin e papritur

Artisti i njohur shqiptar, Ylli Limani ka publikuar një selfie të tij në rrjetin social instagram. Mirëpo ajo që na...

Publikohet video e papritur, Dafina Zeqiri grushton Yll Limanin

Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani janë artistët me të kërkuar në vitet e fundit. Çdo këngë e krijuara nga ata...

Modelja 63-vjeçare e Guccit pjesë e videoklipit të ri të Yll Limanit (Foto)

Yll Limani ka gati projektin e ri muzikor, i cili do të publikohet brenda pak ditësh. Në paralajmërimin e tij...

Yll Limani i këndon shoferit të kamionit nga vetura, ai bën reagimin interesant

Këngëtari Yll Limani është shumë i pëlqyer për muzikën dhe mënyrën e tij të të kënduarit. Ai është një personazh...