Web Analytics

Yll Limani i këndon shoferit të kamionit nga vetura, ai bën reagimin interesant

Këngëtari Yll Limani është shumë i pëlqyer për muzikën dhe mënyrën e tij të të kënduarit.

Ai është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij e përditshme.

Sigurisht ndjekesit e tij jane te interesuar te dine me shume nga jeta e tij private pervec asaj profesionale.

Së fundmi, këngëtari i hitit “Najher” publikoi një video shumë interesante për ndjekësit e tij në rrjetin social TikTok.

Bëhet fjalë për një video të xhiruar në veturë, ku ai shfaqet duke kënduar pak nga kënga e tij e re.

Shiko videon:

Nga rubrika