Web Analytics

Publikohet video e papritur, Dafina Zeqiri grushton Yll Limanin

Botuar nga: InfoKosova

Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani janë artistët me të kërkuar në vitet e fundit.

Çdo këngë e krijuara nga ata shndërrohet në hit.

Në një video që ka publikuar Ylli në ‘Tik-tok’ shihet duke këndur këngën e tij teksa Dafina në formë shakaje grushton atë.

Kujtojmë se dyshja artistike kanë një raport mjaftë të ngushtë dhe janë shumë pranë publikut në mbrëmje të ndryshme./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT