Web Analytics

Tayna duket tejet tërheqëse rrugëve të Monakos në veshjen ngjyrë rozë

Botuar nga: InfoKosova

Reperja e njohur shqiptare, Tayna krahas angazhimeve me projekte dhe koncerte të shumta mbetet aktive edhe në rrjetet sociale, e njohur për linjat joshëse të trupit dhe ekspozimin e tyre, reperja nga Prizreni nuk ka hezituar ta bëjë këtë sërish.

Doruntina Shala (emri i plotë) aktualisht ndodhet në Monako dhe nga atje ka sjell imazhe terheqese duke theksuar format e veshur e tëra në ngjyrë rozë.

Me bluzë të zbërthyer të kombimuar me pantallona të shkurtër, çantë dhe syze dielli, krijuesja e hitit “Qe qe” duke në formë të mrekullueshme.

Nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të fansave të cilat ishin kryesisht pozitive.

Shiko Fotot:

Të FUNDIT