Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

‘Të hongsha ty bashkë me’, Marina i bën komentin e papritur Getit

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një nga ciftet më të komentuara në show biz.

Ata janë prindër të një vajze, ndërsa herë pas here sjellin momente nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi eti publikoi një foto të re, por vëmendjen e mori komenti që i bëri partnerja Marina.

‘Të hongsha ty bashkë me fotografen’ ka shkruar ajo krahas fotos./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit