Web Analytics

Thuhet se janë ndarë, Lumbardhi dhe Kaderi pjesë e një seriali turk?

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu, u shpall fitues i “Big Brother VIP Kosova”, edicioni i dytë dhe sot gëzon mjaftë vëmendje.

Lumbardhi u lidh me Kaderin, për çka loja e tij vazhdoj më suksesshëm.

Çifti, kaluan kohë të bukura së bashku brenda dhe jashtë shtëpisë së famshme.

Po thuhet që janë ndarë, ama po duket që po luajnë filma turk sa për vëmendje.

Kaderi si adhuruese e serialeve, me gjasë i njeh skenarët./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT