Web Analytics

“Ajo ka kërkuar…”, Lumbardhi tregon pse u shkeputen me Kaderin

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi dhr Lumbardhi janë një nga çiftet shumë të dashura për publikun, dyshja së fundi u komentua për një krisje të raporteve mes tyre.

Një event në Prishtinë bëri bashkë të dy.

Në disa momente shihet çartë injorimi që po i bën Kaderi, Lumbardhit.

Në anën tjetër, Lumi pohoi se ishte Kader ajo që ka kërkuar hapësirë.

“Jam t’u dok mirë dhe t’u ni mirë. Siç e keni dëgju edhe ju, nuk muj me dhanë deklaratë të sigurt, jeta është qysh është, qatë person e respektoj shumë.

Jam t’u fokusu në punë pasi që ajo ka kërkuar hapësirë. Pasi që ma ka hek followin s’jemi pa më, nuk thashë që jemi nda”, tha Lumi në Prive.

Të FUNDIT