Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

U arrestua brenda Big Brother, kjo është deklarata e Liamit para hetuesve

Një ditë pasi u bë pjesë e “BBV3”, Liam Osmani ka përfunduar sot në prangat e policisë.

Momenti i arrestimit nuk është dhënë në transmetim “live”.

Liam rezulton i dënuar me 2 vjet e 6 muaj burg për mashtrim biletash në vlerë rreth 6 mijë euro.

Para hetuesve, 44-vjeçari pretendon se ka qenë në dijeni të një denoncimi në emër të tij për mashtrim, por jo se ishte dënuar.

Liam ka mbërritur në Shqipëri para 10 ditësh nga aeroporti i Rinasit dhe nuk është ndaluar nga Policia.

Ndryshe, pikerisht per kete gje ka reaguar edhe avokati i ish banorit.

Të fundit