Web Analytics

U përplasen me Saren, por zbulohen bisedat e menaxherit të Bardhit, ja çfarë thoshte për këngëtarin

Botuar nga: InfoKosova

Xhani Demika, i ftuar në “Big Brother Radio” komentoi ndodhitë e orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

Meqë ai ka takuar Jetmirin kohët e fundit, Xhani u shpreh për Top Albania Radio se çfarë mendonte konkurrenti për këtë rrugëtim të Bardhit në BBV dhe nëse e mbështeste atë:

“Jam takuar me Jetmirin këto kohë përpara se Bardhi të dilte edhe ishte shumë i gëzuar edhe shumë entuziast për pjesën e Bardhit brenda në BBV. Madje ai është shprehur: ‘Do luftoj me Marketing, me mbështetje që Bardhi të shkojë në finale’. Dhe kjo më bëri pak habi dhe çudi”.

Mos ndoshta ja ka prishur marrëdhënia që Bardhi pati me Sarën dhe Jetmiri nuk e priti mirë këtë gjë?

Të FUNDIT