Web Analytics

U shpërngul në Gjermani, Edita Sopjani sjell foto, ja sa ka ndryshuar

Botuar nga: InfoKosova

Pas një periudhe të gjatë larg skenës muzikore, këngëtarja shqiptare Edita Sopjani është rikthyer në vëmendjen publike, por këtë herë jo për një këngë të re, por për një ndryshim të madh në jetën personale.

Edita Sopjani, e njohur për hitin e saj “Merri krejt”, ka vendosur të ndjekë një rrugë të re dhe ka shpërngulur në Gjermani.

Në këtë vend të ri, ajo jeton pranë të shoqit dhe të birit, duke pësuar një transformim të jashtëzakonshëm.

Edhe pse ka qenë larg skenës muzikore për një kohë të gjatë, ajo nuk ka humbur në asnjë mënyrë ndjekësit e saj të devotshëm.

Për më tepër, ajo është bërë edhe më e bukur, siç tregojnë fotot e fundit të ndarë në rrjetet sociale.

Ndryshimi i saj nga karriera muzikore në televizion dhe tani në jetën personale është pritur me kureshtje dhe mbështetje nga fansat e saj të shumtë.

Edita vazhdon të mbetet një figurë e rëndësishme në skenën muzikore dhe jeta e saj në Gjermani sigurisht do të ndjekohet me interes.

Shiko fotot:

Të FUNDIT