Web Analytics

Uau! Armonda tregon numrin e kileve që ka humbur, dhe është kaq e pabesueshme

Botuar nga: InfoKosova

Armonda dhe Flamur janë cifti i njohur i rrjeteve sociale.

Armonda shpesh ishte bullizuar për peshën e madhe trupore, por që së fundmi e ka ndryshuar.

Ajo ka treguar se ka humbur plot 80 kilogram ku shihet dukshëm ndryshimi në dukje.

Ajo duket se ka fituar më shumë vetëbesim pasi tregon se është shumë e lumtur me rezultatin./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT