Web Analytics

Upps! Zbulohet mbretëresha sekrete e Meriton Mjekiqit

Këngëtarja Melinda Ademi dhe Meriton Mjekiqi do të sjellin një surprizë për fansat e tyre.

Dyshja kanë bërë të ditur se kanë bashkuar forcët dhe do të lansojnë këngën e tyre më datën 26 qershor.

‘Queen’ do të jetë titulli i projektit që i bashkon dy nga artistët më të dashur të vendit.

Meritoni dhe Melinda, përveç se janë kolegë në skenë, gëzojnë edhe një miqësi të ngushtë.

Shiko foton:

Nga rubrika