Web Analytics

Vajza Arbenitës feston ditëlindjen, ky është reagimi i Feros

Botuar nga: InfoKosova

Arbenita dhe Fero sot kanë arsyeje për të festuar.

Sot është ditë e veçantë për Feron dhe Arbenitën.

Vajza e tyre po feston ditëlindjen e tretë.

Nina është vajza e vetme e ish-qiftit.

Perkunder nga Arbenita, Fero nuk ka bere asnje urim te vetem ne rrjete sociale per te bijen.

Edhe pse të ndarë të dy prindërit i kushtojnë shumë kohë vajzës duke i dhuruar shumë dashuri./kosovarja

Të FUNDIT