Web Analytics

Vajza e Ilir Shaqirit bën ndryshim drastik në pamje, nuk do ta njihni

Botuar nga: InfoKosova

Emily Shaqiri është bërë emër i njohur për publikun shqiptar.

Kjo, si vajza e balerinit të njohur Ilir Shaqiri i cili fitoi edicionin e parë të Big Brother Vip Albania.

Brenda asaj shtëpie Emily u shfaq për tu takuar me babain ndërsa që nga ajo ditë ajo ka filluar të ketë shumë ndjekës në rrjete sociale.

Së fundmi Emily mori vëmendje me një ndryshim në dukje, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket si tjetër person./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT