Web Analytics

Vajza e madhe e këngëtares Shyhrete Behluli po fsheh diçka të çmuar në dorë

Botuar nga: InfoKosova

Njomza, është vajza e madhe e këngëtares Shyhrete Behluli, e njohur si frizere e makeup artiste tejet e zonja.

Vetë Shyhretja ka folur disa herë për të bijën dhe atë se si ajo është kujdesur për motrat e vëllezërit, derisa ajo ishte në koncerte e mbrëmje muzikore.

Sot, Njomza kujdeset me delikatesë për pamjen e jashtme të së ëmës.

Vetë Njomza në dorën e saj ka tatuazhuar emrat e familjes së mrekullueshme që ka. Një thesar, në dorë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT