Web Analytics

Kiara prezanton për herë të parë vajzën Lunën, publikon foton familjare me Luizin dhe vajzën

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur Kiara Tito sot ka ndarë me publikun një moment emocionues, duke prezantuar për herë të parë vajzën e tyre, Luna Mari, në një foto familjare të ëmbël bashkë me partnerin e saj Luizin.

Në këtë postim të ndjeshëm, Kiara dhe Luizi shfaqen të puthur pas një periudhe nostalgjie për kohën që kaluan në shtëpinë e “Big Brother”.

Ndërsa ata përjetojnë këtë moment të paharrueshëm me vajzën e tyre të vogël, shkruajnë: “07.05.2023-07.05.2024, sa shpejt ndryshojnë netët”.

Kjo ftohë e bukur dhe intime shfaq dashurinë dhe gëzimin e tyre për ardhjen e vajzës së tyre, duke e bërë këtë moment më të veçantë për ta dhe për të gjithë ata që i ndjekin atyre në rrugën e tyre të jetës.

Shiko foton:

Të FUNDIT