Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Vajza e Nystretit ‘djeg’ rrjetin veshur me fustan ‘rrjetë’

Enea Muqiqi është tashmë emër i njohur për publikun.

Ajo është e njohur si vajza e Merites dhe Nystret Muqiqit që janë mjaft të dashur për publikun.

Enea nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë ka sjellur disa pamje si është dukur në dasmë.

Me fustanin rrjete me lule të zeza ajo duket thjeshtë mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika