Web Analytics

Vajza e Robertit me Norën sot feston ditëlindjen, ja sa vite po bënë

Botuar nga: InfoKosova

Roberti dhe Nora, 8 vite më parë morën epitetin prindër.

Kjo pasi ne jete erdhi vajza e tyre me emrin Renne.

Sot Renne është një nga fëmijët më të dashur të shoubizit, me stilin e saj unik.

Nora dhe Roberti, edhe pse kanë shumë angazhime në muzikë, kohën me të madhe ia dedikojnë vajzës së tyre./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT