Web Analytics

Vesa i bën diss, ish shoqes që i’a mori të fejuarin!

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova e cila bëri bujë me deklaratat e saj.

Ajo ka rrëfyer para të gjithë shqiptarëve se si tashmë ish shoqja i’a kishte marrë të fejuarin Mërgim Berishen.

Ish shoqja e saj Edona ka publikuar një foto në Instagram ku shihet se është rregulluar dhe po duket mahnitëse.

Por, edhe Vesa duket se i ka bërë një diss pasi ka vendosur që të bëj një ndërhyrje në fytyrë ku po duket edhe më bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT