Web Analytics

Vetëm “ujë dhe sapun”, nuk do besoni si duket Nora Istrefi pa pikë grimi!

Botuar nga: InfoKosova

Nora Istrefi padiskutim është ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar.

Përpos pjesës artistike dhe zërit të bukur që ka, ajo gjithmonë është dalluar për pamjen dhe format e saj trupore shumë  superseksi.

Së fundmi ajo ka postuar në instastory një foto pa pikë grimi dhe le ta pranojmë që ngjan një yll, madje edhe më e bukur se me make up.

Ajo eshte nje nga artistet e rralla qe duket bukur edhe ne kete forme.

Shiko foton:

Të FUNDIT