Web Analytics

Xeni e paska një motër zonjë e bukuroshe, shihni sa shumë përngjajnë motër e vëlla

Botuar nga: InfoKosova

Shkelzen Jetishi – Xeni eshte nje nga kengetaret me te dashur shqiptar.

Ai ka vite ne skene dhe njihet per kenget e bukura dhe zerin unik.

Se fundmi Xeni na ka prezantuar me motren e tij. Para pak ditësh ajo e kishte ditëlindjen, me ç’rast Xeni e prezantoi me foto për herë të parë publikisht duke ia uruar ditëlindjen.

“Motër e dashur, nga zemra të uroj ditëlindjen. Paq shëndetin dhe lumturinë në jetë” ishte shprehur Xeni.

Shiko foton:

Të FUNDIT