Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Yllka Kuqi poston portretin e ëmbel familjar

Yllka Kuqi eshte nje nga kengetaret me te dashura te estrades muzikore shqiptare.

Këngëtarja e njohur ka postuar një imazh të bukur të familjes së saj.

Yllka, në storie në Instagram, ka publikuar fotografi bashkë me burrin dhe vajzën.

Derisa kanë shkrepur një imazh ata duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Familje e bukur apo jo?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu