Web Analytics

Zbulohet dëshmitarja e Luizit dhe Kiares në dasmë

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother Vip Albania ka ardhur drejt fundit ku me daten 6 maj te shtunen edhe do te shpallet fituesi i lojes qe do te fitoj cmimin e madh prej 100 mije euro.

Por perpos kesaj ne finale do te kete edhe një dasmë të vertetë në Big Brother VIP Albania.

Kjo është surpriza e madhe e përgatitur nga produksioni për çiftin e këtij edicioni të Big Brother VIP Albania, Luizin dhe Kiarën.

Dashuria e tyre do të kurorëzohet në datën e finales së madhe të 6 majit me praninë e njerëzve të afërt, Kiara zbuloi se dëshmitare do të jetë tezja e saj.

Të FUNDIT