Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Zhaku drejtuar Luizit: Jam në dyshime a më dashuron mua a Kiarën

Pak foli Zhaklina mbreme, ama i la të gjithë pa fjalë.

“O Luiz më ke përmendur aq shumë këtë javën e fundit saqë jam në dyshime, më dashuron mua apo Kiarën”, i tha Zhaku Luizit pasi i tha se Zhaklina mund të jetë mërzitur që në finale shkuan dy djem.

Por Luizi e mori me mjaft sportivitet këtë përgjigje dhe ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në debate.

Mbreme kishte një përgjigje mjaft diplomate për Zhaklinën ku e komplimetoi për rolin e saj në atë karrige.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
997NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu