Web Analytics

‘Zhduket’ Alba e Big Brother, çfarë ndodhi me ish-banoren?

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj është ish banorja e Big Brother Vip Kosova, pas u eleminua para disa jave.

Ajo ishte komentuar për pamjen fizike duke e komplimentuar të gjithë për bukurinë fizike.

Kur doli ajo ishte shumë aktive në rrjete sociale dhe intervista të shumta.

Por, ka dy ditë që Alba nuk ka bërë asnjë postim në Instagram madje as ndonjë story.

Kjo ka bërë që fansat të mendojnë që dicka mund të ketë ndodhur me të preferuaren e tyre./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT