Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

A do t’i vendos Barbana bebit emrin e vëllait të saj të ndjerë Ergit?!

Barbana Dini këngëtarja nga Shkodra jeton tashmë në Amerikë me partnerin e saj ku do të bëhen së shpejti prindër.

Pas shumë kohësh këngëtarja ka vendosur të bëjë një “ask questions” me fansat dhe pyetja më e shpeshtë që i është bërë ka qenë në lidhje me vëllanë e saj të ndjerë Ergi Dinin, i cili humbi jetën vite më parë nga një aksident me motorr.

Fansat e kanë pyetur Barbanën nëse do ti vendos emrin e vëllait bebit që do të vijë së shpejti në jetë dhe ajo është përgjigjur se ende nuk e ka vendosur akoma një gjë të tillë.

Barbana ka thënë gjithashtu se këto ditë do të zbulojë edhe gjininë e tij.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu