Web Analytics

‘A ke ba najse këto ditë’ kështu i përgjigjet Edona James pyetjes provokative

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ishte një nga 4 finalistet e Big Brother Vip Kosova 2 dhe një nga banoret më të pëlqyera të këtij formati.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale që kur mbaroi formati.

Së fundmi është publikuar një video ku Edonen e pyesin ‘A ke bërë dicka keto dite’ duke i referuar marrëdhenieve.

Ajo tha ‘Jo’ duke befasuar publikun me përgjigjen./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT