Web Analytics

Çifti e dërgojnë lidhjen në një nivel tjetër, ky veprim i Bardhit e habiti Sarën

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi filluan ditën ndryshe sot, kështu duke ndihmuar njëri tjetrin.

Sara i kërkoj Bardhit t’ia rregulloj flokët, nësë do ta shoh të bukur.

Ky i fundit pranoj se nuk ta bëjë këtë gjë, por morri ta provoj.

Sara gjithashtu u shpreh se kjo është një nga sfidat që duhet të kaloj ai, të tjerat e presin.

Di apo nuk di Bardhi e habiti Sarën me kujdesin që po e tregon ndaj saj./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT