Web Analytics

Adriana vjen me një tjetër ndryshim në dukje, nuk do ta njihni

Nga: InfoKosova

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është një ndër personazhet më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive si në Kuvend, ashtu edhe në projekte të ndryshme artistike.

Adriana është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku sjell edhe momente nga perditshmeria.

Përmes fotografisë së fundit, Adriana ka treguar se ka ndryshuar sërish stilin e flokëve dhe po duket mjaft ndryshe./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT