Web Analytics

Afrona ekspozon gjoksin si asnjëherë më parë, ‘tranon’ fansat

Modelja Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Por me shume eshte perfolur pas marteses dhe me pas edhe ndarjes me kengetarin e njohur Blero.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet nga jeta e saj personale e profesionale.

Ajo se fundmi ka nisur pushimet në një vend luksoz, nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë e provokues, gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen.

Derisa po darkon, ajo qe bie në sy është se në këtë fustan ajo nuk ka veshur fare as riçipeta. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Nga rubrika