Web Analytics

Alby mbushet me ‘diamante’ në paraqitjen e sotme në Prime

Alby The Goat është ndër vajzat më të përmendura brenda dhe jashtë shtëpisë.

Ajo sot ka vendosur të duket tejet elegante në fustanin me ngjyrë të zezë, i cili ia vë në pah linjat e trupit në top forme.

E mbushur në qafë me diamante Alby sot po shkëlqen para ekranit

Po juve a ju ka pëlqyer?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika