Web Analytics

Edona James e “shoshit” Metin në Prime, ky është reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

Ka vazhduar edhe në Prime debate i ashpër mes Edona James dhe Meti Alshiqit.

Duke diskutuar për ndodhitë pas primet të kaluar, Meti është shprehur se është ndier i ofenduar nga fjalët që ia ka thënë Edona.

Sipas Edonës i ka thënë se e “ke zemrën e zezë”.

Kjo sipas Metit e ka bërë që të ndihet i ofenduar teksa po i njeti ka ushtruar dhunë psikike ndaj Edonës pasi ajo doli më e preferuara e publikut.

Kjo ka bërë që edhe disa banorë të kritikojnë Metin për sjelljen arrogante.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT