Web Analytics

Andi merrë rrugën e gurbetit dhe lë përfundimisht Kosovën, ja ku do të jetojë

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Andi, ka marrë një vendim të rëndësishëm për jetën e tij.

Ai do të shkruajë një faqe të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka kaluar një pjesë të jetës së tij.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq pasaportën dhe i jep lamtumirën Kosovës.

‘Mirupafshim Kosovë. Koha për kapitullin e ri të jetës. NYC pritëm’, është shprehur Andi.

Nga rubrika