Web Analytics

Tag: Andi Artani

‘Mund të me quani të çmendur’ Andi ‘shokon’ me videon që publikon në rrjete sociale

Nëpërmjet një story të publikuar, Andi Artani na ka zbuluar një mënyrë shumë të pazakontë të të bërit vrap. Ai...

Nuk pritej nga Andi, e mbështet publikisht këtë banore të Big Brother Vip Kosova

Andi Artani është njëri nga ish-banorët e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai ka qenë i lidhur...

“Gresa osht naive”, Andi në në fund thyen heshtjen dhe zbulon arsyen e ndarjes me Gresën (Video)

Ish-banori i “Big Brother VIP Kosova”, Andi Artani ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”. Duke...

Kohë pas ndarjes nga Gresa, Andi tregon gjendjen e tij

Andi Artani është njëri nga ish-banorët e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai ka qenë i lidhur...

Tha se ka ndërprerë komunikimin me Andin, Gresa bën këtë gjë për inat të tij

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother. Ajo u pelqye...

“Gabimi më i madh u kanë…”, Gresa zbulon kur kishte takimin e fundit me Andin

Ish-banorja e banorja e Big Brother VIP Kosova 1, Gresa Hoti dhe ish-banori Andi Artani krijuan një lidhje dashurie...

Janë ndarë, por Gresa dhe Andi ende po mendojnë për njëri tjetrin

Modelja Gresa Hoti muaj më parë i dha fund lidhjes me Andi Artinin. Ndarja e tyre tronditi të gjithë, pasi...

Andi merrë rrugën e gurbetit dhe lë përfundimisht Kosovën, ja ku do të jetojë

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Andi, ka marrë një vendim të rëndësishëm për jetën e tij. Ai do të...

Andi nuk po mund ta pranojë ndarjen nga Gresa? E bën këtë veprim të papritur!

Gresa Hoti dhe Andi Artani u njohën brenda shtëpisë se Big Brother Vip Kosova ku përpos lojtar u dashuruan...

Çfarë po ndodh jashtë ‘Big Brother’ me lidhjen e Andit dhe Gresës

Andi Artani dhe Gresa Hoti nisën një lidhje të bukur dashurie në "Big Brother VIP Kosova". Lidhja e tyre vazhdon...

Andi nuk dorëzohet, i shkon Gresës në Milano

Andi dhe Gresa janë çifti që u krijua gjatë qëndrimit në shoun real “Big Brother VIP Kosova”. Lidhja e tyre...