Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Andi nuk dorëzohet, i shkon Gresës në Milano

Andi dhe Gresa janë çifti që u krijua gjatë qëndrimit në shoun real “Big Brother VIP Kosova”.

Lidhja e tyre kishte ulje-ngritjet e veta, por nga loja ata dolën si çift.

Ata jane pelqyer mjaft shume nga publiku si cift duke marre shume komente pozitive.

Andi e Gresa edhe jashtë shtëpisë e kanë vazhduar lidhjen e dashurisë, madje bashkë kanë realizuar udhëtime të këndshme.

Aktualisht Andi i ka shkuar të dashurës në Itali, atje ku ajo jeton dhe vepron prej vitesh.

Shiko foton:

Nga rubrika