Web Analytics

Andi nuk po mund ta pranojë ndarjen nga Gresa? E bën këtë veprim të papritur!

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Hoti dhe Andi Artani u njohën brenda shtëpisë se Big Brother Vip Kosova ku përpos lojtar u dashuruan në njeri-tjetrin duke nisur lidhjen e dashurisë në atë program.

Edhe pse kishin zënka pasi ishte një ambient me i vështirë për te krijuar lidhje, ata e vazhduan duke kaluar pengesat e qe dolën te lidhur nga ajo shtëpi.

Madje sapo dolën nga shtëpia e Big Brother, Gresa dhe Andi zgjodhën qe t’i kalojnë pushimet se bashku duke krijuar raporte edhe me te ngushta e duke u pëlqyer nga pubiku.

Mirëpo Gresa dhe Andi tash e sa kohë nuk janë shfaqur së bashku.

E duket se ata përfundimisht i kanë dhënë fundi lidhjes së tyre disa mujore.

Gresa i ka fshirë të gjitha fotot me Andin, por njejtë nuk ka vepruar edhe Andi.

Ai ende mban një fotografi ku shfaqet i përqafuar me Gresën.

Duket se Artani po e ka të vështirë të pajtohet me ndarjen nga modelja bukuroshe. /ORAinfo/

Të FUNDIT