Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Çfarë po ndodh jashtë ‘Big Brother’ me lidhjen e Andit dhe Gresës

Andi Artani dhe Gresa Hoti nisën një lidhje të bukur dashurie në “Big Brother VIP Kosova”.

Lidhja e tyre vazhdon dhe jashtë, mirëpo në muajin Prill Gresa iku në Itali për t’u angazhuar në punën e saj si modele duke e lënë Andin të vetëm.

Duket se ish-banori nuk ka qëndruar dot shumë gjatë pa partneren e tij dhe së fundmi ka shkuar drejt saj.

Ai ka publikuar në rrjete sociale disa foto duke treguar se ndodhet në Itali, Milano.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu