Web Analytics

Anita me dedikim emocionues për të bijën për ditëlindje

Anita e uron të bijën për ditëlindje me dedikim plot emocionues.

Vajza e Anita dhe Ramush Haradinaj sot feston ditëlindjen.

Prezantuesja e njohur e ka uruar vajzën e saj, përmes një postimi në Facebook.

“Hanë ti drita e jetes time!!

Gezuar Nanush!!! Të dua”, ka shkruar Haradinaj në postim./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika