Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Arbana e thumbon ‘keq’ Kiara Titon

Kiara e bërtiste brenda shtëpisë faktin sesa shumë e donte një projekt në Top Channel, madje e theksonte sa herë i jepej mundësia që ajo ishte autore dhe moderatore.

Por mbrëmjen e se shtunes, teksa Arbana i ka pyetur në Post Big Brother se cilat ishin planet e ish konkurrentëve, teksa Kiara ka treguar për bashkëpunimet e Instagramit dhe projektet e reja, Arbana i ka thënë:

Pra do vazhdosh punën si influencer.

Duke mos e konsideruar aspak të vetë quajturën e Kiarës autore dhe moderatore.

Kaq ka mjaftuar që ky moment të bëjet viral në rrjet, ku dhe fytyra e Kiarës e tregon qartë që ju tha dicka që nuk i ka pëlqyer aspak.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu